Apartament 2+1 per qira ne kompleksin Kontakt ne Tirane

ID TRR-322-21N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 490 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 82 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pjese e nje kompleksi te kendshem pallatesh.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme per banim.
Hyrja ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Hapësira prej 82 m2 përbëhet nga një sallon sebashku me kuzhine komode, dy dhoma gjumit, 1 tualet dhe ballkon.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga kondicioneret e vendosur ne cdo ambient.
Shërbimet e ujit dhe energjisë elektrike janë në dispozicion 24 orë në ditë.
Ndertim i ri me termo-izolim, izolim akustik, parkim nentokesor, me 2 ashensore.
Mobilim modern, i gjithi i shtruar me parket, ndricim Led.
Ndodhet ne nje zone te aksesueshme dhe te preferuar per banim. Kompleksi ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme: Farmaci, Kopesht, Palester, Supermarket, Furre buke, Kend lojrash per femije, Lokale, etj.
Ka akses ne rrugen Frosina Plaku, ne rrugen Ndre Mjeda dhe dalje te shpejte tek 21 Dhjetori.

Cmimi: 490 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kates
Me Qira 1220-10V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 414-57L 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 222-33N 350 €

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin ...

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje palla
Me Qira 921-9A 500 €

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri te pajisur ...

Apartament me qira ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri t
Me Qira 222-21V 375 €

Apartament me qira ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje nder
Me Qira 721-24V 500 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 616-16K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 530 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...