Apartament 2+1 me qira prane rruges Jordan Misja ne Tirane

ID TRR-324-35Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420
Kati 3
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petrela

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje vile private 5 kateshe.
Siperfaqja totale prej 90m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, 1 tuale, dhe 1 ballkon i bollshem ku kane akses te 3 ambientet.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi nga Jugu dhe VeriPerendimi mundeson ndricim natyral.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire lavastoviglia.
Zona lidhet shpejt me rrugen Asim Vokshi, zonen e Bulevardit Zogu I , Bulevardi i Ri etj.

Cmimi 420 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Sipe
Me Qira 718-22E 450 €

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Siperfaqja e ...

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 717-26d 300 €

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 218-33d 400 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne rrugen Muzaket,ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.
Ka nje
Me Qira 622-48G 400 €

Apartament 2+1 ne rrugen Muzaket,ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqje prej ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates Boterore Bektashinje ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 1122-43R 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates Boterore Bektashinje ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 222-33N 350 €

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 618-17d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 10-te
Me Qira 717-18K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ...