Apartament 2+1 per qira ne Yzberisht ne Tirane

ID TRR-1023-34X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 1
Sipërfaqe m2 92.14
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi i Kasharit

Apartament 2+1 per qira prane zones se Astirit ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 92.14 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 82.24 m2.
Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Banesa eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe vende parkimi.
Pallati pozicionohet ne nje kompleks te ri me administrim dhe siguri, te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Astirit, ne zonen e Kasharit, ne zonen e Ktheses se Kamzes dhe ne zonen e Yzberishtit.


Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4-kat
Me Qira 1019-60L 430 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4-kateshe gjithashtu ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1022-26G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Veli Dedi afer unazes se re.

Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 916-47L 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Veli Dedi afer unazes se re. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 2+1 ne rrugen Milo Duci ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 1018-30L 350 €

Apartament 2+1 ne rrugen Milo Duci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...


Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 1122-65Z 400 €

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 518-27E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare, pallat i ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1119-70L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ...

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 719-44S 350 €

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri perballe me ...