Apartament 2+1 per qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-224-39X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 9
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9, kati i fundit, te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe qe te brendshme prej 117 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, dy ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofron nje mobilim me stil modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dy dhomat e gjumit. 
Dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit matrimoniale kane menjehere akses ne ballkon. 
Apartamenti orientohet nga jug-lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri, i cili ofron adminsitrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane nderteses mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, me shume facilitete dhe sherbime prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte.
Zona ka akses te menjehershem ne qendren e Tiranes, ne Sheshin Willson, ne Komunen e Parisit dhe ne zonen e Ish Ekspozites. 


Cmimi: 1200 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati t
Me Qira 1022-41G 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rruge ...

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 522-50A 1300 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 1015-12K 1300 €

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te dhe ofron ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te r
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 616-48b 1300 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...