Apartament 2+1 me qira tek Residenca Park Life ne Tirane

ID TRR-623-32Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 890
Kati 3
Sipërfaqe m2 106
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hiqmet Buzi

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te por jo te fundit te nje godine me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 106m2 te organizuar ne sallon e cila ka akses ne ballkon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon dhe tualet, tualeti kryesor,dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi i cili eshte i implementuar ne cdo ambient.
Orientimi i apartamentit eshte JugLindje duke i mundesar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia eshte e investuar me detaje nga markat me te mira duke filluar me parketin, ndricmin, kuzhina, divanin etj.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet, furra, pianura, lavastoviglia etj.
Apartamenti eshte i sapomobiluar dhe i pabanuar me pare, ne fazen e fundit te mobilimit sipas nevojave te klientit.
Shtepia eshte pjese e Residences Park Life, residenca eshte e pozicionuar pak metra larg Liqenit te thate, ofron siguri, administrim dhe qetesi.
Godinat jane 4-kateshe dhe lidhen me njera tjetren me rrugica te gjelberuara.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Liqenit te Thate, zona e Parkut te Liqenit, Unaza e Madhe, zona e TEG etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi dhe adminstrimi i kompleksit.

Cmimi 890 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e K
Me Qira 822-25A 800 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e ...

Apartament 2+1 tek ish-Fusha e Aviacionit ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 623-48R 800 €

Apartament 2+1 tek ish-Fusha e Aviacionit ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te
Me Qira 817-40L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje m
Me Qira 514-47d 800 €

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pal
Me Qira 815-39b 850 €

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Me Qira 718-59d) 800 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ne nje nga zonat me t
Me Qira 315-3d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te t
Me Qira 1116-37L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...