Apartament 2+1 per qira ne zonen e Vilave Gjermane ne Tirane

ID TRR-823-32X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 1
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe te sapo perfunduar.
Ofron nje siperfaqe tte brendshme prej 112 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine te vecuar, tualet, nje depo te vogel, 2 ballkone dhe nje korridor qe i lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti ofrohet i mobiluar i investuar vitin e fundit dhe i ofron te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Banesa orientohet nga lindja dhe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. 
Vila ofron dhe post parkimi brenda cmimit.
Ndodhet ne nje zone te qete me shume facilitete prane per te plotesuar kushtet e jeteses se perditshme.
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Saukut dhe ne Parkun e Liqenit Artificial


Cmimi: 650 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te pall
Me Qira 713-49d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te pallatit, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Me Qira 617-44L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti  ndo
Me Qira 918-10L 560 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, pran
Me Qira 1014-21b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 1123-21Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset me te njohu
Me Qira 721-34F 550 €

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura dhe me te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 515-5m 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira
Me Qira 1013-30 600 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume ...