Apartament 2+1 per qira prane fushes se Ali Demit ne Tirane

ID TRR-324-20X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 104.8
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Idriz Dollaku

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 104.8 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 94.3 m2. 
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga tre kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dy dhomat e gjumit. 
Orientohet nga jug-lindja duke dhene drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Dhoma matrimoniale e gjumit ka akses te menjehershem ne ballkon. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane te nevojshme per jeten e perditshme familjare.
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Ali Demit, ne zonen e Brrylit dhe zonen e Ish Tregut Elektrik.


Cmimi: 450 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga lagj
Me Qira 613-15 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga lagjet me te preferuara ...

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur
Me Qira 613-19 500 €

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur, duke ju krijuar ...

Apartament 2+1 per ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 823-10X 500 €

Apartament 2+1 per ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6
Me Qira 514-15b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu.
Ndodhet ne katin e 5 t
Me Qira 123-20R 480 €

Apartament 2+1 me qira tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 319-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e Vi-te te
Me Qira 1213-39j 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e Vi-te te nje pallati te ri, ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 1115-78b 350 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges ...