Apartament 2+1 per qira prane Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRR-424-11X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 440
Kati 2
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kujtim Hysi

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Kujtim Hysi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile tre kateshe. 
Ofron nje siperfaqe prej 90 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Dhoma e ndenjes ka menjehere akses ne ballkon. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Ne sherbim te viles eshte dhe nje oborr prej 70 m2.
Prane viles mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar, shume e pershtatshme per jeten familjare.
Zona ka akses te shpejte ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit, ne rrugen e Kavajes, ne zonen e Ish Parkut te Autobusave dhe ne rrugen Kongresi i Lushnjes. 


Cmimi: 45.000 leke/muaji 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 819-4S 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 1022-28G 385 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera tek ish fusha aviacionit.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri te mir
Me Qira 622-40Z 400 €

Apartament 2+1 me qera tek ish fusha aviacionit. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri te mireadministruar me dy ...

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 719-44S 350 €

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri perballe me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku prane me Kompleksin Magnet ne Tirane.
Shtepia eshte
Me Qira 1123-20Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku prane me Kompleksin Magnet ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 220-20S 370 €

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje nd
Me Qira 821-46F 450 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese 4-kateshe me ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1217-50R 430 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te ...