Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-817-20L)

ID TRR-817-20L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 108 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ashensor dhe administrim.

Banesa ofron nje siperfaqe prej 108m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe eshte e ndricuar me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ballkonet jane te orientuar nga perendimi dhe ofrojne pamje te kendshme te zones perreth.

Pallati ndodhet ne zone qendrore dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Barrikadave, rrugen e Dibres dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te r
Me Qira 117-13L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Ndodhet ne kati
Me Qira 419-28S 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku, tek Shallvaret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e II-te
Me Qira 315-7E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku, tek Shallvaret ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pal
Me Qira 117-11d 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 718-67E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Robert Joki ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te r
Me Qira 619-54S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Robert Joki ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera pak metra larg qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Me Qira 816-15b 450 €

Apartament me qera pak metra larg qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 216-60b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane zyrave te ...