Apartament 2+1 per qira prane Ish Gardes ne Tirane

ID TRR-923-5X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 6
Sipërfaqe m2 92.60
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament 2+1 per qira tek rruga Ibrahim Rugova ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 92.60 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, ne dhome ndenje, ne kuzhine te vecuar, dy tualete, nje ballkon dhe nje koridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar me nje stil modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient te apartamentit. 
Kuzhina i ofron te gjitha elektroshtepiaket  e nevojshme. 
Apartamenti pozicionohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Pallati eshte i ri, ofron siguri dhe administrim si dhe post parkimi me vlere 100 euro ne katin nentoke.
Ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, te preferuara ng ate huajte dhe 
Vendasit, me shume facilitete dhe institucione prane.
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Bllokut, ne sheshin Willson, ne sheshin Nene Tereza dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 615-10b 950 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat
Me Qira 516-10L 1100 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1018-59E 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. 
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te
Me Qira 323-42G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.  Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane. 
Apar
Me Qira 822-26A 1050 €

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane.  Apartamenti ndodhen ne ...

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te n
Me Qira 822-33Z 900 €

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...