Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Grand ne Tirane

ID TRR-423-46R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Todi Shkurti

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-t te nje vile private.
Siperfaqja e apartamentit eshte 80 m2 dhe organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ambientet jane te pajisura me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri si markete, lokale, qendra shendetesore etj. 
Ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri dhe rruget nderlidhese.
Ne oborrin e viles ofrohet dhe mundesi parkimi. 

Cmimi: 600 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare banimi te n
Me Qira 919-24L 500 €

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1218-36S 650 €

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne pallat te ri, ne kat
Me Qira 418-5a 500 €

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne pallat te ri, ne katin e katert. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet
Me Qira 718-67E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 1123-25Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Duplex me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete te nj
Me Qira 1223-21G 500 €

Duplex me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete te nje vile tre ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane 
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 1222-9G 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane  Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne rruge ...

Apartament 2+1 me qira tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu.
Ndodhet ne katin e 5 t
Me Qira 123-20R 480 €

Apartament 2+1 me qira tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...