Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-1122-59A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 76 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Zona eshte mjaft e qete, lidhet lehte me Sheshin Willson, Komunen e Parisit dhe Parkun e Liqenit.

Cmimi: 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopsh
Me Qira 1217-9R 340 €

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopshtin ...

Apartament 2+1 me qira prane Fushes se Ali Demit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1220-6D 400 €

Apartament 2+1 me qira prane Fushes se Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te po
Me Qira 713-18 400 €

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te ne pallati ekzis
Me Qira 223-12G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te ne pallati ekzistues. Ofron nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne k
Me Qira 818-35E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 4-katesh
Me Qira 114-9b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 4-kateshe. Apartamenti ...

Apartament 2+1 per qira prane Qendres se Tiranes. 
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 622-16Z 500 €

Apartament 2+1 per qira prane Qendres se Tiranes.  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira rruga Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-51R 350 €

Apartament 2+1 me qira rruga Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...