Apartament 2+1 per qira prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-224-31X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 116
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 116 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 106 m2.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, dy ballkone, nje depo dhe nje korridor i cili lidh te gjitha amjentet se bashku.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern te investuar vitin e fundit.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen kryesore te gjumit. 
Dhoma matrimoniale dhe dhoma e ndenjes kane menjehere akses ne ballkon. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Prane nderteses mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar, me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Liqenit te thate, ne zonen e Selites, ne zonen e Saukut dhe ne zonen e Kopshtit Zoologjik. 


Cmimi: 700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 717-30d 600 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pes
Me Qira 218-72R 600 €

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te fundit te nje
Me Qira 1219-47S 800 €

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te fundit te nje Kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 1215-21K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 316-24b 580 €

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane kompleksit ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 920-32V 650 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nj
Me Qira 516-36K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 419-82S 600 €

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...