Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRR-721-24V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 97.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese te re.
Me nje siperfaqe rreth 97.5 m2 organizohet ne kuzhine dhe sallon, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe 2 ballkone.
Banesa ofrohet e mobiluar me stil modern, e shtruar me pllaka, dritare me grila, hapesira e sallonit dhe kuzhines eshte e bollshme, kuzhina i ka te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe vend per ngrenie, dhomat e gjumit kane mobilie bashkekohore.
Ballkonet ofrojne nje pamje te lire dhe te bukur te qytetit.
Kondicioneri i instaluar ne sallon mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit te brendshem shtepiak.
Orientohet nga jugu duke lejuar depertimin e drite natyrale.
Pallati eshte i mire administruar dhe i pajisur me ashensor.
Eshte prane rruges Reshit Petrela dhe rruges Mine Peza.

Cmimi 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pal
Me Qira 1213-55b 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 per qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati e
Me Qira 622-14Z 400 €

Apartament 2+1 per qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues ne rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Kjo prone megjithese ndodhet ne kat
Me Qira 1013-18 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te
Me Qira 1122-59A 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi
Me Qira 1117-18L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 322-20N 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te
Me Qira 121-41D 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pal
Me Qira 717-8L 550 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze ...