Apartament 2+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-1223-25X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 98
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament 2+1 per qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 98 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 2 tualete, nje ballkon dhe nje korridori cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 2 kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit matrimoniale.
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri ,  i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane ambientit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhviluar, me shume biznese e facilitete prane te nevojshme per jeten e perditshme. 
Zona ka akses te menjehershen ne rrugen e Kavajes, ne Bulevardin Bajram Curri, ne zonen e Vasil Shantos dhe ne zonen e Yzberishtit. 


Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te
Me Qira 1013-36 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, ...

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve.
Ai ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri.
Pallati e
Me Qira 814-37b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve. Ai ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri. Pallati eshte shume modern, ...

Apartament 2+1 me qera te kullat e ish Ekspozita “Shqiperia Sot”.
Apartamenti ndodhet n
Me Qira 213-34 400 €

Apartament 2+1 me qera te kullat e ish Ekspozita “Shqiperia Sot”. Apartamenti ndodhet ne katin e III te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pal
Me Qira 515-34b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qira prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 523-54R 550 €

Apartament 2+1 me qira prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te te nje ...

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-3b 550 €

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Me Qira 319-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Gjura ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 920-31D 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Gjura ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...