Apartament 2+1 per qira prane Terminalit te Autobusave Veri-Jug ne Tirane

ID TRR-324-2X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 2
Sipërfaqe m2 82
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kastriotet

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 82 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite dhe ngrohtesi gjate gjithe dites. 
Dhoma e ndenjes ka menjehere akses ne ballkon duke ofruar dhe pamje nga parku i kompleksit. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet buze rruges kryesore dhe ofron administrimi e siguri per 24 ore. 
Banesa ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete e sherbime prane te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Laprakes, ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e Astirit dhe ne zonen e Institutit. 


Cmimi: 350 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Stavri Ceco ne zonen e Alliasit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 423-56A 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Stavri Ceco ne zonen e Alliasit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje vile ...

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 915-53b 400 €

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Komunes Parisit ne Tirane.

Apartamentini ndodhet ne katin e
Me Qira 818-53d 400 €

Apartament 2+1 me qera prane zones se Komunes Parisit ne Tirane. Apartamentini ndodhet ne katin e pare banim te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pasho Hysa prane zones se Ali Demit ne Tirane.
Shtepia pozicionohe
Me Qira 122-29S 250 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pasho Hysa prane zones se Ali Demit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 

Pozicionohet ne katin e peste
Me Qira 818-27d 320 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati
Me Qira 1222-6G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje p
Me Qira 117-11d 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Laprakes, ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 319-29S 270 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Laprakes, ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...