Apartament 2+1 per qira prane Universitetit Europian te Tiranes

ID TRR-1020-31i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 4
Sipërfaqe m2 81
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sali Butka

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri , me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme perj 81 m2 , ku ndahet ne nje sallon te lidhur me kuzhinen, dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet I mobiluar si ne foto dhe eshte mjaft I kendshem per jetese.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga dy kondicionere.
Orientimi I baneses eshte nga Jug-Lindja  me drite natyrale gjate dites.
Nje pike tjeter qe vlen te permendet , eshte vendndodhja ,ku lidhet me rrugen e Kavajes dhe me Bulevardin Gjergj Fishta . Ka dalje ne kto dy rruge kryesore dhe te tjera lidhese te tyre.
Ndertesa eshte ne nje vend te kendshem dhe plot gjalleri.


Cmimi :400 Euro /muaj  (i negociueshem)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje
Me Qira 817-19V 490 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nj
Me Qira 314-29b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 219-5S 500 €

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...

Apartament me qira ne rrugen Shkelqim Fusha, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te
Me Qira 123-5Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Shkelqim Fusha, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te nje pallati te ri ...

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen,
Me Qira 213-15 350 €

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen, ballkon, banjo dhe ...

Apartament me qira ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-ka
Me Qira 1221-27N 500 €

Apartament me qira ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe, e cila eshte ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pall
Me Qira 221-7V 340 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 517-3d 300 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ...