Apartament 2+1 me qera ne zonen e Brrylit ne Tirane

ID TRS-1222-65G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 88 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vexhi Buharaja

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 88 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, 
nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me nje mobilim bashkekohor. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Dritaret jane te gjitha te pajisura me grila.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme.
Ka akses te shpejte ne Bulevardin Zhan d Dark, Bulevardin Bajram Curri etj.

Cmimi 400 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte tepe
Me Qira 613-5 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte teper spacioz dhe i ...

Apartament me qira ne rrugen e Dibres, shume prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 223-13Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen e Dibres, shume prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e kater
Me Qira 119-32S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Brigada e VIII, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pa
Me Qira 822-43Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Brigada e VIII, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 316-6K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 219-31S 320 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pal
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera prane ne fillimin e rruges Muhamet Gjollesha. 

Banesa ndodhet ne kati
Me Qira 717-4K 300 €

Apartament 2+1 me qera prane ne fillimin e rruges Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje ...