Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-1121-31V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 96
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Komuna Parisit

Apartament 2+1 per qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ( te fundit) te nje pallati ekzistues.

Ka nje siperfaqe prej 96 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar me kushte te kenaqshme per nje jetese komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Dhomat jane te bollshme dhe me ndricim natyral.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.

Ka akses direkt ne rrugen Medar Shtylla, rrugen Sulejman Delvina, rrugen Tisha Dahia dhe prane Stadiumit Dinamo.

Cmimi: 350 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Me Qira 816-17K 400 €

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysni Gerbolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t
Me Qira 1022-33G 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysni Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1216-25L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks prane rruges Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndohet ne katin  e peste t
Me Qira 718-25d 450 €

Apartament dupleks prane rruges Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndohet ne katin  e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Me Qira 324-35Z 420 €

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje vile ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhorxhi Martini.
Shtepia ndodhet ne katin e 7-e te nje pallati t
Me Qira 1020-19i 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhorxhi Martini. Shtepia ndodhet ne katin e 7-e te nje pallati te ri , me ashensor ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 4 bani
Me Qira 622-27Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Uzines Dinamo ne Tirane.

Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe
Me Qira 514-5j 250 €

Apartament 2+1 me qera prane Uzines Dinamo ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se ...