Apartament 2+1 per shitje ne Kamez ne Tirane

ID TRS-222-5V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 88.400
Kati 4
Sipërfaqe m2 104
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Skenderbeu

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Skenderbeu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 92.5 m2. 
Shtepia organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. 
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare. 
Arredimi eshte i bere me arkitekt, me nje stil mjaft modern dhe materiale cilesore. 
Pozicionimi jug-lindje ofron ndricim natyral te bollshem dhe pamje te lire te zones perreth. 
Pallati i vitit 2020 ofron administrim dhe siguri. 
Prane do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme. 
Ka akses te lehte ne Bulevardin Blu, rrugen Berisha dhe shume prane Bashkise Kamez. Pajisur me certifikate pronesie. 


Cmimi: 850 Euro/ m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Twister Palace eshte nje projekt nderti
Në Shitje 1121-35N 83.200 €

Apartamente per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Twister Palace eshte nje projekt ndertimi i cili pritet te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Lokalizohet ne nje zone te qete dh
Në Shitje 415-18m 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Lokalizohet ne nje zone te qete dhe prane me qendren ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 219-33L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 415-42m 95.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane Ambasades Kineze ne Tirane.
Banesa ndodhet
Në Shitje 717-42K 79.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane Ambasades Kineze ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Turdiu tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pallati pritet
Në Shitje 521-13D 90.480 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Turdiu tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane. Pallati pritet te perfundoje ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Në Shitje 1220-4D 82.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane, shume e pershtatshme per biznes.
Në Shitje 218-32L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane, shume e pershtatshme per biznes. Pozicionohet ne ...