Apartament 2+1 ne shitje prane Spitalit Amerikan 2 ne Tirane.

ID TRR-622-39Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 96.700
Kati 2
Sipërfaqe m2 107.3
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga Lluke Kacaj

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne faze ndertimi me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 107.3 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 94.1 m2 dhe siperfaqe verande 6.6m2.
Organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma  gjumi, 1 banjo, korridor, 1 verande.
Salloni i ndenjes dhe dy dhomat e gjumit kane akses ne secilin ballkon.
Shtepia eshte pjese e nje blloku pallatesh me cilesi te larte ndertimi dhe me fasade te ventiluar. Aktualisht pallati eshte ne faze ndertimi karabina.
Orienimi I apartementit eshte Jug-Lindje duke I dhene ne kete menyre ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Godina do te kete 9 kate ndertim dhe dy kate parkim nentoke.
Investimet elektrike,hidrosanitaret dhe dyshemeja jane pjese e marreveshjes dhe do te realizohen nga firma e ndertimit.
Zona eshte e populluar dhe e kerkuar si per investim ashtu dhe per banim.
Ka akses direkt me unazen e re, QSUT Universitetin e Mjekesise dhe spitalet private.


Cmimi: 900 Euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te r
Në Shitje 920-37V 107.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te sapoperfunduar
Siperfaqja totale
Në Shitje 221-18D 100.000 €

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te sapoperfunduar Siperfaqja totale e apartamentit ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te
Në Shitje 415-66m 96.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ...

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati
Në Shitje 822-23Z 105.000 €

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter me tulla ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 1119-58S 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...


Shitet apartament 2+1 prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne rrugen Dritan Hoxha ne Tira
Në Shitje 1119-6S 100.000 €

Shitet apartament 2+1 prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 11-te te nj
Në Shitje TRs-1019-87T 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje
Në Shitje 1015-11b 98.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ...