Apartament 2+1 per shitje ne Linze ne Tirane

ID TRS-723-43X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 230
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Linze

Apartament 2+1 prane zones se Dajtit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e fundit te nje pallati te ri 4 katesh pa ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 230 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 170 m2.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, 1 depo, 1 tualet 2 ballkone dhe 1 korridor i cili i lidh te gjitha ambientet se bashku.
Cdo dhome e apartamentit ka akses ne ballkon. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar ndricimin natyral per gjate gjithe dites. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Prane pallatit do te gjeni dhe shume vende parkimi. 
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete me shume facilitete prane duke e bere ambient perfekt per jetese familjare. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Dajtit, ne zonen e Freskut dhe ne Linze. 
Aktualisht eshte ne process hipotekimi. 

Cmimi: 900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Në Shitje 422-4V 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim. Ka ...

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.

Ka
Në Shitje 1213-22 290.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Në Shitje 319-58L 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge ...