Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane

ID TRS-219-4S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 143.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe siperfaqe te brendshme 108 m2 e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe nje ballkon me hapesire te bollshme.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohor dhe te rehatshem.

Kuzhina ofrohet e kompletuar me te gjithe pajisjet e nevojshme, 2 dhomat jane plotesisht te mobiluara gjithashtu. Pamja nga ballkoni eshte shume relaksuese me orientim veri-lindje.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet tre kondicionereve te vendosur ne secilen nga dhomat.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer te paster.

Pallati ndodhet brenda nje rezidence e cila siguron administrim te mire te ambienteve te perbashketa, siguri dhe mundesi parkimi me pagese ekstra. 

Ka akses te shpejte ne rrugen Kodra e Diellit, rrugen Rrapo Hekali, rrugen Bill Klinton etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 143.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje komplek
Në Shitje 1115-67b 132.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Në Shitje 216-50K 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne
Në Shitje 1213-4b 129.000 €

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-ndertim ...

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1215-20b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-76b 154.400 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...