Apartament 2+1 per shitje tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRR-123-48Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 138.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 101.9
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Benjamin Kruta

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar
Banesa ka nje te siperfaqe 101.9m2 dhe  eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera mga te cilat ka dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim, duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Pallati eshte pjese e nje residence te re, me 12 kate ndertim dhe 2 kate parkim nentoke, te veshura me sistem kapot dhe termoizolim akustik.
Residenca eshte e perbere nga 7 godina banimi.
Apartamenti eshte mundesi shume e mire si per investim ashtu dhe per banim.
Pallati eshte i sapoperfunduar, ofron adminstrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me zonen e Laprakes, zonen e  21 dhjetorit, ish Fushen e Aviacionit.

Cmimi 138.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te n
Në Shitje 219-4S 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Në Shitje 1216-54L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 717-66L 130.000 €

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati e ri buze ...

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat poz
Në Shitje 1221-21N 150.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat pozicionohen ne katin ...

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Në Shitje 218-47d 135.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1115-53b 126.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo, pas ambasades Kineze ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 819-36L 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo, pas ambasades Kineze ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 618-50L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...