Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane

ID TRR-722-39G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 241.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 142.15 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashnsor.
Ka nje siperfaqje totale  prej 142.15 m2  dhe siperfaqje te brendshme prej 106.84 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje depo dhe veranda 35.31 m2.
Apartamenti i ofrohet i pamobiluar, me hapesire te bollshme te dhomave.
Cdo dhome eshte e shtruar me parket druri dhe e pajisur me kondicioner, qe sigurojne ngrohjen dhe ftohjen.
Kuzhina eshte pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme .
Te gjitha dritaret jane te pajisura me grila. Kuzhina, salloni dhe njera nga dhomat kane secila dalje te ballkon.
Shtepia eshte  e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ndertesa ofron administrim dhe ashensor.
Touch of Sun ofron nje jetese te sigurt , te qete dhe te rehatshme. Ju mund te shijoni siperfaqet e gjelbra dhe gjithe aktivitetet e nevojshme si : pishine, kend lojrash, palester, kinema etj.
Rezidenca eshte vetem 0.5 km larg qendres tregtare TEG, dhe vetem 3.6 km nga qendra e Tiranes.
Ne cmim jane te perfshira apartamenti, nje depo dhe nje post parkimi.

Shtepia eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 241.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pal
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-t
Në Shitje 1116-36K 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohe
Në Shitje 723-50X 245.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 224-40Z 231.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e njembedhjet
Në Shitje 220-54S 250.000 €

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e njembedhjete dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel.
Në Shitje 418-8a 230.000 €

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel. Pallati eshte i ri ...

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nen
Në Shitje 1221-19N 245.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e nente te nje pallati ...