Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRS-223-59G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 149.6 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je kompleksi te ri pallatesh.
Ofron nje siperfaqe totale prej 149.6 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 126.60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje depo, nje tualet korridori lidhes dhe dy ballkone.
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe ka nje arredim klasik. 
E gjithe siperfaqa eshte e shtruar me nje parket cilesor. Dritaret jane doppio xham dhe te pajisura te gjitha me grila.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistem qendror chiller.
Ambietet jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Pallati ofron administrim dhe siguri 24 h nepermjet kamerave te instaluara.
Zona eshte nder me te preferuarat per shkak te qetesise dhe zonave te gjelberuara qe ofron.
Ka akses direkt ne zonen e Liqenit te Thate, zonen e Liqenit Artificial etj.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Në Shitje 222-38V 260.000 €

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 722-39G 241.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar
Në Shitje 115-54b 260.000 €

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar dhe ambjentin ...

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet
Në Shitje 419-6L 240.000 €

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ...


Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Dinamo, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhe
Në Shitje 323-14Z 240.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Dinamo, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t
Në Shitje 1119-27L 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...