Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane (TRS-819-30L)

ID TRS-819-30L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 89.54 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 89.54 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 76.71 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ka nje oragnizim te mire te dhomave, te mbushura me drite natyrale me orientim nga veri-lindja.

Dritaret jane dopjo xham  te pajisura me grila dhe ballkoni eshte i pajisur me tende dielli.

Pallati eshte ndertuar vitet e fundit, ofron kushte moderne, administrim, ashesnor, kamera sigurie dhe hapesira te gjelberuara.

Zona eshte e qete dhe e zhvilluar se fundmi, prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per nje jetese sa me komode.

Ka akses te lehte ne rrugen e Dibres, rrugen Bardhyl dhe zonen e Selvise.

Ofrohet nje vend parkimi i perfshire ne cmim ne katin -2 te pallatit.

Apartamenti sebashku me parkimin jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 120.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tiran
Në Shitje 718-52E 125.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 716-7K 122.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 1019-70S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 318-49L 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne kat
Në Shitje 918-37E 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 1019-56T 111.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 519-22L 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...