Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos, ne Tirane

ID TRS-1222-24Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 114.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 95m2 dhe siperfaqe te brendshme 81.5m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri nga te cilet me dritare dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i pozicionuar ne sallon
Shtepia eshte e veshur me sistem kapot me lesh guri duke mundesuar termoizolim te baneses.
Orientimi i apartamentit eshte Veri.
Gjithashtu vetratat jane te investuara se fundmi tripleks.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron siguri, administrim dhe ashensor.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen Asim Vokshi, zonen e Laprakes, rrugen Jordan Misja etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 114.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi
Në Shitje 1019-53S 126.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjasht
Në Shitje 421-8D 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te r
Në Shitje 920-37V 107.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nertesat e vjet
Në Shitje 814-23j 105.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nertesat e vjetra, ne buze te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te n
Në Shitje Trs-1216-46d 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ( fundit
Në Shitje 522-38V 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ( fundit) te nje pallati ...

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 317-8L 120.000 €

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane
Ndodhet ne ka
Në Shitje 922-42Z 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje ...