Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane (TRS-119-6S)

ID TRS-119-6S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 78.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 69 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te vjeter prane qendres se Tiranes.

Ka nje hapesire prej 69 m2 te organizuar ne: kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , tualet, korridor dhe 2 ballkone. 

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Shtepia eshte ne kushte te mira, te dyja dhomat e gjumit kan ballkone te vecanta, njera dhome ka te instaluar nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje dhe  eshte e shtruar me parket, pjesa tjeter e shtepise eshte e shtruar me pllaka.

Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te zhvilluar me biznese te ndryshme pergjate gjithe rruges se Durresit.

Ballkoni eshte i orientuar nga veri-lindja dhe ju ofron pamje nga rruga kryesore.

Ka akses ne rrugen Mihal Druri, rrugen Milan Shuflaj etj.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 78.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern per shitje prane rruges Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re ne n
Në Shitje 116-35b 92.000 €

Apartament modern per shitje prane rruges Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te v
Në Shitje 1018-2L 85.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 2+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Lokalizohet ne nje zone te qete dh
Në Shitje 415-18m 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Lokalizohet ne nje zone te qete dhe prane me qendren ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 1-re te nj
Në Shitje 717-60K 92.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te dhe
Në Shitje 1116-10K 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat
Në Shitje 919-14S 88.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zihni Sako ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste dhe te fund
Në Shitje 1219-39L 90.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zihni Sako ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 419-81L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ...