Apartament 2 + 1 per shitje prane Kodres se Diellit ne Tirane (TRS-1015-34b)

ID TRS-1015-34b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 92.800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 116m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vorbsi

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ofron siguri, administrim, ashensor dhe ka nje ndertim shume te mire.

Banesa ka siperfaqe prej 116 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone ku ne njerin prej tyre eshte bere edhe nje studio e vogel.

Kjo prone shitet sic eshte me te gjitha pajisjet e saj.

Brenda apartamenti jane bere shume punime te ndryshme teper cilesore dhe bashkohore. Parketi qe eshte vendosur eshte dru kubanez. Dritaret jane dopio xham te pajisura me grila.

Ballkoni ju ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth te orientuar nga veri-lindja dhe perendimi.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode e te rehatshme.

Pallati ofron akses ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe ndodhet vetem pak minuta larg zones se Komunes se Parisit e zones se Kodres se Diellit.

Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.

Cmimi 800 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe
Në Shitje trs-314-10j 80.600 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona mbi ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja .
Pozicionohet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 615-46m 80.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja . Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje
Në Shitje 1215-56b 95.000 €

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Në Shitje 615-45d 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat
Në Shitje 919-14S 88.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 ne shitje prane gjimnazit “Cajupi” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati
Në Shitje 413-42 95.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane gjimnazit “Cajupi” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipotekes se Tiranes.Apartamenti ndo
Në Shitje 1213-28b 99.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipotekes se Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ...

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi
Në Shitje 417-8K 82.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi te nje pallati te ...