Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-418-21L)

ID TRS-418-21L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 98.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 99.14 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Pallati ka cilesi shume te mire ndertimi dhe ju ofron siguri, ashensor e administrim.

Me nje siperfaqe totale prej 99.14 m2 te brendshme prej 89.64 m2 banesa eshte e ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualete dhe ballkon.

Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave te mbushura me drite dielli gjate gjithe dites.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth dhe eshte i orientuar nga jugu. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar si per vendasit ashtu edhe per te huajt. Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten, dyqane te ndryshme, supermarkete, minimarkete, bar-kafe, restorante, kopesht per femije, shkolle, furre buke, farmaci etj.

Pallati ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, Unazen e Re te Tiranes dhe ne bulevardin Gjergj Fishta.

Kjo prone eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi 98.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet n
Në Shitje 1018-65E 103.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje komple
Në Shitje 319-57L 94.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje
Në Shitje 1215-56b 95.000 €

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen e Durresit , mbrapa Shpresa-Al.
Shtepia ndodhet ne katin e peste
Në Shitje 1020-35i 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen e Durresit , mbrapa Shpresa-Al. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 419-49L 86.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 819-5S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Në Shitje 1219-34L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne n
Në Shitje 116-45b 87.750 €

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje kompleks ...