Apartament 2+1 ne shitje prane Spitalit Amerikan 2, Tirane

ID TRR-622-38Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 91.800
Kati 7
Sipërfaqe m2 102
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga Lluke Kacaj

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne faze ndertimi me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 102.3 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 89.7 m2.
Organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma  gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone.
Salloni i ndenjes dhe dy dhomat e gjumit kane akses ne secilin ballkon.
Shtepia eshte pjese e nje blloku pallatesh me cilesi te larte ndertimi dhe me fasade te ventiluar. Aktualisht pallati eshte ne faze ndertimi karabina.
Orienimi I apartementit eshte Jug-Lindje duke I dhene ne kete menyre ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Godina do te kete 9 kate ndertim dhe dy kate parkim nentoke.
Investimet elektrike,hidrosanitaret dhe dyshemeja jane pjese e marreveshjes dhe do te realizohen nga firma e ndertimit.
Zona eshte e populluar dhe e kerkuar si per investim ashtu dhe per banim.
Ka akses direkt me unazen e re, QSUT Universitetin e Mjekesise dhe spitalet private.
Cmimi: 900 Euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane Ambasades Kineze ne Tirane.
Banesa ndodhet
Në Shitje 717-42K 79.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane Ambasades Kineze ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Në Shitje 313-22 94.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhes t
Në Shitje 216-42K 82.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje k
Në Shitje 1019-63L 94.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1015-34b 92.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nertesat e vjet
Në Shitje 814-23j 105.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nertesat e vjetra, ne buze te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 321-3D 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te n
Në Shitje 419-57L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...