Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRS-619-35L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-619-35L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 88.000 Euro
Sipërfaqe m2 67.8 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fortuzi

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 67.8 m2 te organizuar ne sallon  sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon i rrethuar me vetrate xhami.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale pothuajse gjithe dites me orientim nga veri-jugu.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme si: markete, bare, furre buke, farmaci, shkolla te niveleve te ndryshme etj.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zogu I, rrugen Mine Peza, rrugen e Durresit dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 88.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhen brenda nje komple
Në Shitje 1119-50S 96.000 €

Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhen brenda nje kompleksi rezidencial ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katine e III
Në Shitje 114-10 95.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katine e III-te te banimit, ne ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fund
Në Shitje 619-43S 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 415-42m 80.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka.
Apartamenti ndodhet shu
Në Shitje 9139-37 75.000 € €

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka. Apartamenti ndodhet shume afer pallatit te ...

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Në Shitje 218-38R 78.000 €

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje p
Në Shitje 318-58L 82.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistu
Në Shitje 1014-13b 74.000 €

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues. Banesa ka ...