Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-417-41K)

ID TRS-417-41K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 72 m2 + 30 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrapo Hekali

Apartament per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e  5-te dhe te fundit te nje pallati te ri prane rezidences Kodra e Diellit.

Banesa ka nje hapesire te jetueshme prej  72 m2 e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje verande prej  30 m2.

Ofrohet e mobiluar perfshire te gjitha orendite shtepiake dhe gjithashtu  kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiake te reja.

Ambienti eshte i orientuar nga jug-lindja, me dritare ne te gjitha dhomat dhe pozicionimi te mundeson ndricim natyral gjate gjithe kohes e pajisur dhe me sistem ftohje ngrohje.

Shtepia ndodhet ne nje nga lagjet me te qeta te qytetit, me akses ne rrugen Kodra e Diellit dhe autostrades  Tirane Elbasan. 

Apartamenti eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi:   75.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja .
Pozicionohet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 615-46m 80.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja . Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te n
Në Shitje 1116-60d 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Në Shitje 219-33L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert, jo te fundi
Në Shitje 119-6S 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 1118-56L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane Ambasades Kineze ne Tirane.
Banesa ndodhet
Në Shitje 717-42K 79.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane Ambasades Kineze ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Në Shitje 1114-31j 78.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te
Në Shitje 1119-32S 70.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...