Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane

ID TRS-823-36X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 99.4
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Kontakt ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 8, kati i fundit i nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron siperfaqe totale prej 99.4 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 87.50 m2.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor I cili lidh te gjitha ambietet se bashku.
Te dyja dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon. 
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern, i shtruar me parket dhe me termoizolim.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga tre kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti eshte i pozicionuar nga lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Pallati i cili ofron siguri dhe administrim, ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar me shume facilite dhe institucione prane si shkolla, kopshte, bare, restorante, farmaci  e shume sherbime te tjera.
Prane pallatit do te gjeni dhe mundesi parkimi.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e Zogut te Zi, ne ish Fushen e Aviacionit dhe ne rrugen Artan Lenja.
Apartamenti disponon certifikate pronesie te rregullt. 


Cmimi: 180.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pal
Në Shitje 215-41b 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ndertuar ne ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes.
Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur
Në Shitje 621-32V 166.200 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes. Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur me ashensor, e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8te te nje pa
Në Shitje 1122-10Z 169.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te pr
Në Shitje 414-63 190.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 1021-9N 171.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 4-katesh ne ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin 8 te n
Në Shitje 1222-48V 165.400 €

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center.

Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 316-22b 170.000 €

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center. Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...