Apartament 2+1 per shitje prane Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRS-1122-10Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 169.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 110m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe siperfaqe te brendshme 102 organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon, dy tualete dhe nje korridor lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Apartamenti ka pamje te lire dhe te kendshme te qyetit te Tiranes.

Orientimi i apartamentit eshte Veri.
Eshte i shtruar me parket dhe eshte i pajisur me ambient gatimi.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.
Disponon certifikate te rregullt pronesie.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, zonen e Myslym Shyrit, qendren e Tiranes etj.

Cmimi: 169.000 euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete t
Në Shitje 423-20G 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center.

Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 316-22b 170.000 €

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center. Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 821-35A 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin dyte te nje pallati
Në Shitje 317-34d 180.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Kontakt ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 8
Në Shitje 823-36X 180.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Kontakt ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 8, kati i fundit i ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te n
Në Shitje 819-40L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, ...