Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-1123-17X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen  Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, por i veshur me sistem kapot.
Ofron nje siperfaqe te brendshme  prej 75m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte teresisht i investuar me nje mobilimi modern te vitit te fundit. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite natyrale dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomat e gjumit. 
Prane pallatit ka dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Zogut te Zi, ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Myslym Shyri dhe ne rrugen Artan Lenja.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 155.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Hyrja eshte ne katin e 4 te nje pallati te r
Në Shitje 821-53F 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Hyrja eshte ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje prane zones se Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re ne nje kompleks re
Në Shitje 416-31b 148.800 €

Apartament per shitje prane zones se Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje kompleks rezidencial te ...

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te palla
Në Shitje 720-9D 168.000 €

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte
Në Shitje 522-49A 162.500 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ne ...

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pa
Në Shitje 516-47L 148.000 €

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te vjeter, ...

Dy apartamente per shitje ne rrugen Dritan Hoxha, pjese e kompleksit Aura ne Tirane.
Shtepite jane
Në Shitje 324-10Z 157.000 €

Dy apartamente per shitje ne rrugen Dritan Hoxha, pjese e kompleksit Aura ne Tirane. Shtepite jane te pozicionuara ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda, prane Residences Alba ne Tirane.
Banesa eshte e poz
Në Shitje 424-20Z 158.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda, prane Residences Alba ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin 7 ...

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndo
Në Shitje 717-54K 168.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...