Apartament 2+1 per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRS-821-53F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 91.3
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Stadiumi Dinamo

Apartament per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Hyrja eshte ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe  te brendshme prej 91,3m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje sallon se bashku me kuzhinen dhe ngrenien dhe nje ballkon qe lidhet direkt me sallonin.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar si ne foto.
Kondicioneri eshte i instaluar ne pjesen e sallonit.
Shtepia eshte e gjithi e shtruar me pllaka, ne sallon ka nje oxhak dekorativ i cili i jep nje pamje te bukur sallonit.

Orientimi i apartamentit eshte nga jug-lindja.
Pallati ofron administrim po ashtu.
Ndodhet prane Stadiumit Dinamo dhe zones se Bllokut.

Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi:160.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te palla
Në Shitje 720-9D 168.000 €

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e k
Në Shitje 524-53X 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ...

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin 8 te n
Në Shitje 1222-48V 165.400 €

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pal
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 1117-13d 165.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka ...