Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-821-19F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 88.6
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe te pajisur me ashensor ne zonen e Astirit.
Me nje siperfaqe prej 88.6 m2 banesa organizohet ne sallon bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon.
Ofrohet ne gjendje te mobiluar me nje stil modern dhe te kendshem, dyshemeja eshte e shtruar me pllaka e gjitha, ka dritaret me grila, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake, ka dy dhoma, nje me krevat dopi dhe nje me krevat tek, dhomat jane te arreduara shume thjeshte duke ofruar rehati, banjot jane te veshura dhe te shtruara me pllaka, ku njera ka dush te mbyllur ndersa tjera ka vaske, njera nga banjot ndodhet ne dhomen e gjumit dhe ballkoni eshte i pajisur me tenda dhe ofron nje pamje te pallateve rreth e rrotull.
Hyrja orientohet nga veri-perendimi.
Kondicioneret jane te instaluara ne sallon dhe ne dhomen matrimoniale duke siguruar ngrohje dhe ftohje te ambietit shtepiak.
Lokalizohet prane zones se Ish Fushes se Aviacionit.
Apartamenti eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 90.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe
Në Shitje trs-314-10j 80.600 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona mbi ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 419-49L 86.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pa
Në Shitje 120-36T 81.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert, jo te fundi
Në Shitje 119-6S 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 321-3D 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Betja neTirane.
Apartament ndodhet ne katin e katert te n
Në Shitje 121-7D 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Betja neTirane. Apartament ndodhet ne katin e katert te nje ndertese pa ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Hamdi Sina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te
Në Shitje 315-1b 89.300 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane, perballe me shkollen Harry Fultz.

Pozicion
Në Shitje 318-76R 77.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane, perballe me shkollen Harry Fultz. Pozicionohet ne katin e ...