Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-619-22S)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-619-22S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98.25 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korridor, 2 tualete dhe nje ballkon. 

Apartamenti ofrohet i mobiluar i arreduar bukur dhe mjaft i ngohte. Shtepia ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake per banim.

Banesa ka shume drite natyrale dhe punimet jane bere me arkitekt.

Ballkoni ka hapesire te bollshme dhe ka nje pamje shume te bukur nga liqeni artificial.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ka akses ne zonen e Kopshtit Botanik, ne zonen e Kopshtit Zoologjik, ne zonen e Liqenit Artificial dhe ne Unazen e Madhe.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 120.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Në Shitje 1215-47b 117.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, ne ane te rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 919-7T 129.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati e
Në Shitje 619-56S 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Shtepia ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te t
Në Shitje 1115-72K 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe t
Në Shitje 117-34K 130.000 €

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin 5-te te
Në Shitje 316-56K 132.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te r
Në Shitje 519-42T 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Gener 2 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Në Shitje 419-68T 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Gener 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...