Apartament 2+1 per shitje tek Kompleksi Univers City ne Tirane

ID TRS-424-3Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 109.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 119.39
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gryka e Kacanikut
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 per shitje tek Kompleksi Univers City shume prane qendres tregtare QTU ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri ne ndertim.
Me nje siperfaqe totale prej 119.39m2 dhe siprfaqe te brendshme 101.66m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke mundesuar ndricim natyral.
Eshte pjese e nje pallati ne ndertim i cili eshte projektuar per tu ndertuar me sistem kapot.
Pallati eshte pjese e nje residence te re, ne ndertim te vendosur ne nje zone te qete dhe me akses te shpejte.
Zona lidhet shpejt me autostraten Tirane-Durres, zonen e Laknasit, zonen e Valiasit etj.
Pritet te perfundoje ne Dhjetor 2024.

Cmimi 109.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 1215-47b 117.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, ne ane te rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me
Në Shitje 321-25V 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te r
Në Shitje 920-37V 107.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes.

Apartament ndodhet afer Cirkut te Tiranes , pozic
Në Shitje 1213-14b 120.000 € €

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes. Apartament ndodhet afer Cirkut te Tiranes , pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 224-6X 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6te dhe te f
Në Shitje 1220-5D 115.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6te dhe te fundit  te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Apartamenti ndodh
Në Shitje 221-19D 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ...