Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Oxhakut ne Tirane

ID TRS-1122-46G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 95.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 93 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Besim Zyma

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Zyma ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero ten je pallati te vjeter.
Ofron nje siperfaqe prej 93 m2 te ndare ne sallon, dy dhoma, njera prej te cilave eshte e organizuar si kuzhine, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia shitet e mobiluar me nje mobilim bashkekohor.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Ka akses direkt ne rrugen Kongresi i Manastirit, rrugen Bardhyl, zonen e Brrylit etj.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 95.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Shefqet Kuka ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1123-26X 90.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Shefqet Kuka ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ...


Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Mara, prane Shkolles Osman Myderizi, ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 123-10Z 100.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Mara, prane Shkolles Osman Myderizi, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 619-35L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Kryqezohet me rruge te rendesishme si Bab
Në Shitje 222-4N 104.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Kryqezohet me rruge te rendesishme si Babe Rexha. Shtepia ...

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane
Ndodhet ne ka
Në Shitje 922-42Z 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Në Shitje 1219-22T 103.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartamente per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Twister Palace eshte nje projekt nderti
Në Shitje 1121-35N 83.200 €

Apartamente per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Twister Palace eshte nje projekt ndertimi i cili pritet te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2t
Në Shitje 1022-27Z 99.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ...