Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-218-9L)

ID TRS-218-9L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 102 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Me nje siperfaqe totale prej 102 m2, dhe siperfaqe te brendshme 90.3m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar te kompletuar me te gjitha paisjet, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe verande me pamje nga jug-perendimi.

E gjithe siperfaqja eshte shtruar me parket druri teper cilesor.

Dritaret jane dopjo xham te pajisur ame grila dhe veranda ofron nje ambient relaksuae  per te kaluar nje pasdite te kendshme. 

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondcionereve te pajisur ne cdo dhome.

Ndodhet ne nje zone shume te qete, me nje pamje te mrekullueshme te mbushur plot ajer te paster dhe gjelberim. Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe dhe shume prane Liqenit Artificial.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt ponesie.

Cmimi: 100.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te b
Në Shitje 814-29j 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit, me ...

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Grameno.Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjete
Në Shitje 617-14K 92.650 €

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Grameno.Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ne rrugen Mihal ...

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Në Shitje 417-6K 112.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banimi te ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Pallati me Shigjeta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit t
Në Shitje 1019-65T 87.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Pallati me Shigjeta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Eleonores ne Komune te Parisit.
Apartamenti disponon te gjithe dokum
Në Shitje 713-32 93.500 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Eleonores ne Komune te Parisit. Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne kat  te dhjete te nje
Në Shitje 915-20m 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te dhjete te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1  per shitje te rruga Jordan Misja ne Tirane ose mbrapa fidanishtes prane stacion
Në Shitje 1213-9b 92.700 €

Apartament 2+1  per shitje te rruga Jordan Misja ne Tirane ose mbrapa fidanishtes prane stacionit te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zihni Sako ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste dhe te fund
Në Shitje 1219-39L 90.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zihni Sako ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ...