Apartament 2+1 per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane

ID TRS-324-48A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 197.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 116.4
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri, poshte Maternitetit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ashensore.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 116.4m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine te ndare, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Banesa ofrohet e mobiluar dhe eshte e pajisur me sistem qendror per ngrohje dhe ftohje te ambienteve te brendshme.
Orientimi i apartamentit eshte Jug , gje e cila mundeson drite natyrale pergjate gjithe dites.
Pallati eshte shume  i mirembajtur dhe ofron administrim te mire.
Zona eshte e zhvilluar, ka akses te lehte ne zonen e Brrylit, zonen e Ali Demit dhe rrugen Bardhyl.
Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 197.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me a
Në Shitje 121-14V 185.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Në Shitje 323-21G 188.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 820-13D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...


Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit 1 ne Tirane.
Pozicionohet
Në Shitje 323-59Z 205.000 €

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit 1 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne ...

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga r
Në Shitje 420-3D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga rezidencat me te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme.
Apartamenti poz
Në Shitje 623-25X 189.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri me
Në Shitje 1021-27N 189.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, i cili ...