Apartament 2+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane

ID TRS-224-32Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 144.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 76.6
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsin

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati pa ashensor.
Me nje siperfaqe prej eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te implementuar ne secilin ambient.
Orientimi apartamentit eshte Jug duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Tualeti eshte i pajisur me dritare, ballkoni i mbyllur me vertrate xhami.
Ne apartament jane bere investime vitet e fundit duke filluar me instalimet hidraulike, elektrike, vetratat triplex, dhe mobilimi me markat me te mira.
Shtepia shitet e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati te ndertuar ne vitin 1990 dhe i ndertuar me tulla te kuqe.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Zona e Brrylit, zone e Pazarit te Ri, zona e Xhamllikut etj.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mundesi parkimi rreth pallatit per banoret.

Cmimi 144.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te n
Në Shitje 1117-51L 138.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Në Shitje 216-45B 145.000 €

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren ...

Apartament 2+1 per shitje mbas Drejtorise se Policise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e d
Në Shitje 1018-32d 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje mbas Drejtorise se Policise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 622-59Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 416-33K 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...