Apartament 2+1 per shitje tek Oasis Residence ne Tirane

ID TRS-1123-24X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 131.180
Kati 1
Sipërfaqe m2 93.7
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nexho Konomi

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare  banim te nje pallati te sapo ndertuar me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 93.7 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor qe lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Apartamenti shitet bashke me nje post parkimi, i cili perfshihet ne cmim. 
Banesa ndodhet ne nje kompleks te ri, ne perfundim me nje projekt shume te bukur. 
Kompleksi ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe institucione prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Laprakes, ne zonen e Astirit, ne zone e Ish Fushes se Aviacionit dhe ne autostraden Tirane-Durres. 
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. 


Cmimi: 1400 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pa
Në Shitje 1219-8T 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Prane te gjitha pikave kyce te qyteti
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhen ne katin e shtate,
Në Shitje 1119-43S 121.000 €

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhen ne katin e shtate, peste dhe te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 722-22Z 128.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Në Shitje 220-28H 133.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1115-53b 126.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Në Shitje 914-60j 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo, pas ambasades Kineze ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 819-36L 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo, pas ambasades Kineze ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje ...