Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-1017-7d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 102.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe te brendshme 85 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar por mund te shitet edhe i mobiluar me nje vlersim te mobiljeve.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhomen e gjumit matrimoniale.

Ballkonet jane te orientuara nga veriu dhe jug-lindja dhe dritaret jane dopio xham.

Apartamenti eshte i mirembajtur dhe  i rinovuar kohet e fundit.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne rrugen Pjeter Budi etj.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 105.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 916-44K 97.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 419-57L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t
Në Shitje 216-48K 90.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 919-7T 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 1015-34b 92.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri,
Në Shitje 1115-37b 95.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane ish restorant ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje k
Në Shitje 1019-63L 94.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Në Shitje 419-44L 110.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, prane ...