Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-1017-7d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 102.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe te brendshme 85 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar por mund te shitet edhe i mobiluar me nje vlersim te mobiljeve.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhomen e gjumit matrimoniale.

Ballkonet jane te orientuara nga veriu dhe jug-lindja dhe dritaret jane dopio xham.

Apartamenti eshte i mirembajtur dhe  i rinovuar kohet e fundit.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne rrugen Pjeter Budi etj.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 105.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te b
Në Shitje 214-28j 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te banimit, te nje ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Në Shitje 718-44L 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nj
Në Shitje 1018-53L 107.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nj
Në Shitje 1115-71b 96.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ...

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Në Shitje 417-6K 112.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banimi te ...

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 817-11d 101.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...


Shitet apartament 2+1 prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne rrugen Dritan Hoxha ne Tira
Në Shitje 1119-6S 100.000 €

Shitet apartament 2+1 prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne ...