Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-518-66L)

ID TRS-518-66L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 367.000 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 167 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor disa metra larg hotel Sheratonit.

Me nje siperfaqe totale prej 167 m2 dhe te brendshme prej 147.7 m2 banesa ndahet ne:

Sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka garderobe, 2 ballkone, 2 tualete, koridor dhe dhome tjeter garderobe me vete.

Apartamenti ka nje shperndarje te mire te hapesires se brendshme, sallon te madh te pajisur me fasade xhami duke krijuar nje ndricim me te mire, kuzhine me vete dhe dalje direkte ne ballkon etj.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket, ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve ne cdo dhome dhe sistemit te kaldajave me gaz dhe dritaret jane triplo xham e te pajisura me grila.

Banesa eshte e orientuar nga jugu dhe veri-perendimi. Ballkonet ju ofrojne pamje te mrekullueshme te Parkut Kombetar dhe qendres se Tiranes.

Zona eshte e qete, shume e zhvilluar dhe e mbushur plot ajer te paster. Preferohet shume nga vendasit dhe te huajt.

Pallati ju ofron akses ne rrugen e Elbasanit dhe pozicionohet disa metra larg sheshit Nene Tereza, ambasades Amerikane, Aba Center, zones se Bllokut etj.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 2200 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje pa
Në Shitje 1019-48T 380.800 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 618-49d 378.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete dhe te
Në Shitje 220-60S 380.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje ...