Apartament dupleks per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRS-220-60S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 380.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 126
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te ri.
Apartamenti ofron nje siperfaqe te brendshme prej 126 m2 e cila organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe te kohes.
Organizimi i i ambienteve eshte ne forme te rregullt.
Apartamenti orientohet nga lindja.
Salloni dhe kuzhina jane te shtruar me pllaka ndersa dhomat e gjumit jane te shtruara me parket druri.
Katet lidhen me shkalle te brendshme.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie.
Zona eshte qendrore dhe shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Ne cmim perfshihet nje garazh i mbyllur me siperfaqe prej 32 m2.
Ka akses ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Brigada e VIII, rrugen Vaso Pasha, zonen e Bllokut, prane sheshit Wilson etj.
Prona ka certifikate pronesie.

Cmimi 380.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje pa
Në Shitje 1019-48T 380.800 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 618-49d 378.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje
Në Shitje 518-66L 367.000 €

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, te ...